سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اخبار > مقام معظم رهبری: انتقام سخت در انتظار جنایتکاران است


  چاپ        ارسال به دوست

مقام معظم رهبری: انتقام سخت در انتظار جنایتکاران است

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اموربانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران : در پی ترور ددمنشانه سردار رشید مقاومت، فاتح قلوب مظلومین حاج قاسم  سلیمانی به دست ظالم ترین آحاد بشر ، مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران ،جنایت بزرگ تروریستی سیاسی را بشرح ذیل تسلیت گفت.

 

سردار وحدت آفرین منَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا از ميان مؤمنان مردانى‏ اند كه به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا كردند برخى از آنان به شهادت رسيدند و برخى از آنها در [همين] انتظارند و [هرگز عقيده خود را] تبديل نكردند خبر شهادت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی در بامداد جمعه سیزدهم دیماه سال یکهزارو سیصد و نود و هشت آنقدر سخت و باورناکردنی بود که لختی طول کشید تا باور کنم، خبر را با شبکه خبر چک کردم نوار سیاه کنار صفحه تلویزیون همه چیز را تمام کرد و کاممان را تلخ و قلب مان را فشرد، خدایا غصه همه وجودم را گرفته واشک هایمان جاری است ولی توکل مان پابرجاست این حقیر این مصیبت عظما را به همه ملت ایران ، فرماندهی معظم کل قوا ، رییس محترم جمهور ،خانواده عزیز و شریف حاج قاسم تسلیت عرض میکنم. آری این چنین بود برادر، جنایتکارترین افراد عالم ، صالح ترین افراد را به شهادت رساندند، تا ثابت کنند رسم رویارویی قابیلیان و هابیلیان هنوز برقرار است. حاج قاسم یک سرمایه و امید بود، نه سرمایه ای برای خانواده و شهر و کشور، بلکه سرمایه ای برای همه آزادیخواهان ، ستمدیدگان و صالحین جهان بود. آنچه در ذهن مردم جهان از حاج قاسم باقی مانده است نابودی فرقه داعش به دست حاج قاسم و شهادت حاج قاسم به دست دروغ گویان و فریبکارانی که با ادعای نابودی داعش لشکر کشی کردند. خون حاج قاسم برای ملت ایران و صالحین جهان پیام وحدت و ایثار است. وَلا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ""و اکنون خون حاج قاسم برای ملت ایران و صالحین جهان پیام وحدت و ایثار است. آری بغض همه وجودم را گرفته و اشک‌هایم جاری است ولی توکل همچنان پابرجاست.

 

این حقیر این مصیبت عظما را به همه ملت ایران، فرماندهی معظم کل قوا، رییس جمهور محترم، خانواده عزیز و شریف حاج قاسم تسلیت عرض می نمایم.

 

 

 


١٨:٣٨ - 1398/10/13    /    شماره : ١٦٨٦٦    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج