سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اخبار > نشست تخصصی مشاورین امور بانوان و خانواده در استان هرمزگان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست تخصصی مشاورین امور بانوان و خانواده در استان هرمزگان

 

به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده شرکت بازرگانی دولتی ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان:  نشست تخصصی مشاورین امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی در  استان هرمزگان به میزبانی استانداری برگزار شد.

 

سرکار خانم قنبری مشاور و مسئول محترم در حوزه بانوان و خانواده با اعلام این خبر افزود: در نشست تخصصی مشاورین امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی ، مدیر کل محترم امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان ضمن گرامیداشت دهه فجر و فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا و بزرگداشت مقام شامخ زن، هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی  دستگاهها جهت اجرای هرچه با شکوه تر برنامه های دهه مبارک فجر و جشن میلاد کوثر ، روز زن عنوان کرد. 

در ادامه این گزارش آمده است: مدیرکل امور بانوان و خانواده استان هرمزگان از تلاش های هریک از مسئولین این حوزه تشکر و قدردانی کرد. 

همچنین در ادامه این گزارش آمده است: به مناسبت سال رونق تولید و در راستای ارتقاء سطح فعالیت های تعاونی ها در استان هرمزگان نمایشگاهی از عرضه محصولات تعاونی های عضو صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی محصولات تولیدی برگزار شد تا تلاشگران دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند . 

 

خانم مهندس قنبری در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از مساعدتهای مدیرکل محترم غله استان ، یادآور شد : کماکان با عنایت مدیران و مسئولین اداره متبوع ، برای برگزاری هرچه باشکوه تر ایام ا... دهه فجر،  حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن و همچنین جشن میلاد کوثر با تمام امکانات تلاش خواهیم کرد.


٠٩:٢٤ - 1398/11/18    /    شماره : ١٦٩١٣    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج